
Теплова гармата газова - GGH-15 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 30367
5 235 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Теплова гармата газова - GGH-15 Grunhelm
GRUNHELM GGH-15 - однофазний газовий обігрівач, призначений для максимально швидкого обігріву великого приміщення: склад, гараж, станція СТО, майстерня тощо. Головна його особливість - висока продуктивність і величезний запас потужності. В процесі роботи апарат спалює практично 100% паливної суміші, не залишаючи неприємного запаху, повітря в приміщенні залишається чистим і свіжим.
- редуктор зі шлангом
- регулятор подачі газу
- спеціальне сопло стійке до горіння
- система захисту від перегріву і витоку газу
Характеристики
Вага
4.8 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 365 х 190 х 310 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Джерело живлення | Мережа |
| Клас інструмента | Професійний |
| Кількість фаз | 1 |
| Потужність | 15 кВт |
| Напруга мережі | 220 В |
| Продуктивність | 320 м3/год |
| Мережевий шнур | 2 м |
| Способ нагрева | Прямий |
| Країна походження | Китай |
| Термостат | Да |
| Тип | Газовий |
- Ціна: 5 235 ₴

