
Karcher VC 2 Premium Пилосос для сухого прибирання (1.198-111.0)
- Немає в наявності
- Код: 57954
5 783 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Karcher VC 2 Premium Пилосос для сухого прибирання (1.198-111.0) Невеликий Мєшкова пилосос, для сухого прибирання в побутових умовах експлуатації. Він однаково добре справляється з очищенням твердих підлог і килимових покриттям. Техніка відноситься до моделей побутового класу, однак за своїми параметрами, абсолютно не поступається аналогічним моделям. Потужність електродвигуна становить всього 700 Вт, при цьому потужність всмоктування залишається на незмінно високому рівні. Прилад оснащений надійним НЕРА-фільтром 13, що забезпечує ефективне утримання пилу і гарантує чисту прибирання. Застосування: Очищення підлоги Для ретельного очищення килимів Для очищення щілин, кутів і інших важкодоступних місць
Характеристики
Вага
5.1 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Karcher |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.1 кг кг |
| Тип прибирання | <a href="https://budpostach.ua/ru/category/pylesosy/pylesosy-suhe-prybyranya" class="ocf-attribute-link">Суха</a> |
| Всмоктувальний шланг | 1.5 м |
| Габарити (ШхГхВ) | 435x288x249 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | М'яка накладка на ручці Телескопічна всмоктувальна трубкаФільтр-мішок, з нетканого матеріалу (фліс) Зручне положення під час зберігання |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Пилосос-Насадка для підлоги- Телескопічна щілинна Насадка-Насадка для меблів — Насадка для м'яких меблів — Аксесуари на всмоктувальну трубку — Інструкція — Гарантійний талон), 1, 1) |
| Потужність | <a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy/pylesosy-karcher-700" class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/ru/category/pylesosy700" class="f-attribelk>700<a></a> |
| Напруга мережі | 220 В / 50 Гц |
| Об'єм бака | 2.8 л |
| Призначення | Для збору сухого сміття |
| Радіус дії | 7.5 м |
| Країна походження | Германия |
| Тип пилососа | Побутовий |
| Турбощетка | Немає |
| Рівень шуму | 76 дБ дБ |
| Фільтр для води | HEPA 13 |
| Штрих код | 4054278172774 |
- Ціна: 5 783 ₴





