
Робот-пилосос GRVC-T1000 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 94211
9 057 ₴
Робот-пилосос GRVC-T1000 — незамінний помічник у Вашій оселі. Поки ви займаєтеся своїми справами, він усе зробить за вас. Важливими плюсами моделі є функція сухого та вологого прибирання, наявність голосового керування, встановлення часу прибирання. У моделі стоїть система Smart-memory, що гарантує 98% очищеної поверхні за одне прибирання.
Моделлю можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування або програми Tuya (сумісність з Amazon Alexa і Google Assistant). Пилосос оснащений Li-on акумулятором 2600 мА * год, роботи якого вистачає до 120 хвилин. Потужність всмоктування 2200 Па.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Робот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.6 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 320*320*78 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Потужність | 28 Вт (Litium 2600 мА·год 14.8 В) |
| Потужність всмоктування | 2200 Па |
| Напруга акумулятора | 2600 мА*ч |
| Напруга мережі | 220-240 В |
| Об'єм бака | 600 мл |
| Система фільтрації | HEPA |
| Країна походження | Китай |
| Тип пилососа | Робот-пилосос |
| Рівень шуму | 65 дБ дБ |
| Штрих код | 6902020000050 |
- Ціна: 9 057 ₴










