
Робот-пилосос GRVC-T1100 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 114013
13 272 ₴
Робот-пилосос GRVC-T1100 Grunhelm — незамінний помічник у Вашому домі. Поки ви займаєтеся своїми справами, він усе зробить за вас. Важливими плюсами моделі є функція сухого та вологого прибирання, наявність голосового управління російською мовою, встановлення часу прибирання та, новинка, побудова карти приміщення! У моделі стоїть система Smart-memory, що гарантує 98% очищеної поверхні за одне збирання.
Моделлю можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування або програми (сумісність з Amazon Alexa і Google Assistant). У модель 1100 додано можливість голосового керування. Доступна функція прибирання за розкладом. Пилосос оснащений Li-on акумулятором збільшеної ємності 3000 мА * год, роботи якого вистачає до 130 хвилин. Потужність всмоктування також збільшена до 2200 Па.
- Самостійне повернення на базу для заряджання
- Датчики, що перешкоджають падінню
- НЕРА-фільтр
- Взаємозамінні контейнери для сміття/води
- Контейнер для сміття 600 мл
- Контейнер для води 350 мл
- Двигун Nidec японського виробництва
- Побудова карти для приберання
- Лазерна навігація "Лідар"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Робот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Батарея | 3000 mAh |
| Вага брутто | 7 кг |
| Вага нетто | 2.7 кг |
| Габаритний розмір | 330х330х86 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 565х385х125 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Голосове керування | Да |
| Двигун | Nidec/Япония |
| Додатково | Сумісність з Amazon Alexa і Google Assistant |
| Комплектація | пилосос, док-станція, блок живлення, бічні щітки, щітка для чищення, резервуар для води, НЕРА фільтр, пилозбірник, інструкція, гарантія |
| Потужність всмоктування | 2200 Па |
| Об'єм бака | 0.6 л |
| Система фільтрації | HEPA |
| Країна походження | Китай |
| Тип пилососа | Робот-пилосос |
| Керування | Дисплей |
| Рівень шуму | 65 дБ дБ |
- Ціна: 13 272 ₴




