
Пилосос циклоний GVC-1409GO Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 127923
1 965 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос контейнерний GVC-1409GO Grunhelm - виготовлений із використанням технології «циклон». У ньому основою системи фільтрації служить відцентрове очищення повітря. Його потоки, потрапляючи в очищувач, з величезною швидкістю обертаються всередині, виконуючи роботу циклону. В результаті важкі пилові частинки осідають на пластину, що фільтрує, і потім видаляються шляхом витрушування.
Характеристики
Вага
3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг кг |
| Тип прибирання | <a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy/pylesosy-suhe-prybyranya-grunhelm " class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy-herybranya'y" classsss "" |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабелю | 3.2 м |
| Довжина шланга | 130 см |
| Додатково | Радіус прибирання — 6 м, |
| Комплектація | - шланг, — 2 подовжувальні трубки по 40 см, — основна щітка, — маленька щітка 2в1, |
| Потужність | 899 Вт |
| Потужність всмоктування | 180 Вт |
| Напруга мережі | 220 В/50 Гц |
| Об'єм бака | 1.8 л |
| Розміри | 33 см х 23 см х 26 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип фільтра | Циклон |
| Колір | Чорний/фіолетовий |
- Ціна: 1 965 ₴




