
Пилосос GVC-100BR Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 127936
2 504 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос GVC-100BR Grunhelm
GrunhelmGVC-100BR -пилосос з мішком для пилу класичний-горизонтальний (підлоговий) на коліщатках з об'ємом пилозбірника 2л. Працює від електромережі, довжина мережевого шнура у 5м забезпечує широкий фронт робіт, що дає додаткову зручність у процесі роботи.
Характеристики
Вага
3 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3 кг кг |
| Тип прибирання | <a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy/pylesosy-suhe-prybyranya-grunhelm " class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy-herybranya'y" classsss "" |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Довжина шланга | 80 см |
| Додатково | Радіус прибирання — 10 м, |
| Комплектація | Шланг, 2 подовжувальні трубки по 40 см, основна щітка, маленька щітка 2в1. |
| Потужність | 800 Вт |
| Потужність всмоктування | 210 Вт |
| Напруга мережі | 220 В/50 Гц |
| Об'єм бака | 2 л |
| Розміри | 334х239х200 мм |
| Країна походження | Китай |
- Ціна: 2 504 ₴





