
Пилосос GVC-720RS Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 127937
3 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос GVC-720RS Grunhelm
Grunhelm GVC-720RS - контейнерний пилосос виготовлений із використанням технології«циклон». У ньому основою системи фільтрації служить відцентрове очищення повітря. Його потоки, потрапляючи в очищувач, з величезною швидкістю обертаються всередині, виконуючи роботу циклону. В результаті важкі пилові частинки осідають на пластину, що фільтрує, і потім видаляються шляхом витрушування.
Характеристики
Вага
5.98 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.98 кг кг |
| Тип прибирання | <a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy/pylesosy-suhe-prybyranya-grunhelm " class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy-herybranya'y" classsss "" |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабелю | 5 м |
| Додатково | Радіус прибирання — 10 м, |
| Комплектація | - шланг, — телескопічна трубка, — основна щітка, — маленька щітка 2в1, |
| Потужність | 800 Вт |
| Потужність всмоктування | 210 Вт |
| Напруга мережі | 220 В/50 Гц |
| Об'єм бака | 2 л |
| Розміри | 388х271х248 мм |
| Країна походження | Китай |
| Штрих код | 6990001279373 |
- Ціна: 3 699 ₴









