
Пилосос циклонний GBVC-2202HR Grunhelm
- В наявності
- Код: 131845
4 060 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос GBVC-2202HR Grunhelm
Пилосос GVCM243CR контейнерний – контейнерний пилосос виготовлений з використанням технології «циклон». У ньому основою системи фільтрації є відцентрове очищення повітря. Його потоки, потрапляючи в очищувач, із величезною швидкістю обертаються всередині, виконуючи роботу циклону. В результаті важкі пилові частинки осідають на пластину, що фільтрує, і потім видаляються шляхом витрушування.
Вхіднийфільтр: HEPA
Вихідний фільтр: поролон
Довжинателескопічноїтрубки: 80 см
Радіус прибирання: 8 м
Високоефективні мотори, які видають потужність в еквіваленті до 2000 Вт.
Характеристики
Вага
4.8 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.8 кг кг |
| Вага брутто | 6.4 кг |
| Тип прибирання | <a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy/pylesosy-suhe-prybyranya-grunhelm " class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy-herybranya'y" classsss "" |
| Габарити (ШхГхВ) | 388х368х298мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 295х290х460 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабелю | 4.2 м |
| Комплектація | шланг, телескопічна трубка, основна щітка, маленька щітка 2 в 1 |
| Потужність | 899 Вт |
| Об'єм бака | 4 л |
| Система фільтрації | Циклон |
| Країна походження | Китай |
| Тип пилососа | Побутовий |
| Штрих код | 6990001318454 |
| Еквівалент звичайного мотора | 2000 Вт |
- Ціна: 4 060 ₴






