
Пилосос - GAVC-2207 HR бездротовий ECO Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 131847
3 912 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос - GAVC-2207 HR бездротовий ECO Grunhelm
GrunhelmGBVC-2207HR - легкий та компактний пилосос вагою 2.2 кг. Має потужний двигун 150 Вт, що забезпечує силу всмоктування 5-8 кПа. Місткий акумулятор дає до 40 хвилин роботи з одного заряду, а зручне заряджання спрощує процес енерговідновлення. Завдяки своїй конструкції та якісній системі фільтрації цей пилосос стане незамінним помічником у боротьбі з пилом та брудом у вашому будинку.
Характеристики
Ємність акумулятора
2200 mAh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Літій-іонний |
| Вага брутто | 3.1 кг |
| Вага нетто | 2.2 кг |
| Тип прибирання | <a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy/pylesosy-suhe-prybyranya-grunhelm " class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy-herybranya'y" classsss "" |
| Час заряджання акумулятора | 4-4.5 рік |
| Час роботи | 20-40 хв |
| Габарити (ШхГхВ) | 320х125х1200 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина | 620 мм |
| Ємність акумулятора | 2200 mAh мА/год |
| Комплектація | Пилосос, зарядка, інструкція |
| Потужність | 150 Вт |
| Потужність всмоктування | 5 кПа – 8 кПа (100-115 Вт) |
| Об'єм бака | 0.8 л |
| Режим роботи | - Економ — 40 хв — Турбо — 20 хв |
| Країна походження | Китай |
| Тип пилососа | Акумуляторний |
| Рівень шуму | 72 дБ дБ |
| Штрих код | 6990001318478 |
- Ціна: 3 912 ₴







