
Пилосос GAVC-150 MW бездротовий ECO Grunhelm
- В наявності
- Код: 133769
5 818 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос GAVC-150 MW бездротовий ECO Grunhelm
Grunhelm GAVC-150 MW - легкий та компактний пилосос. Має потужний двигун 150 Вт, що забезпечує силу всмоктування 7 кПа. Місткий акумулятор дає до 45 хвилин роботи з одного заряду, а зручне заряджання спрощує процес енерговідновлення. Завдяки своїй конструкції та якісній системі фільтрації цей пилосос стане не замінним помічником у боротьбі з пилом та брудом у вашому будинку.
Характеристики
Ємність акумулятора
2200 mAh
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Літій-іонний |
| Вага брутто | 2.2 кг |
| Вага нетто | 1.4 кг |
| Тип прибирання | <a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy/pylesosy-suhe-prybyranya-grunhelm " class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy-herybranya'y" classsss "" |
| Час заряджання акумулятора | 4-6 рік |
| Час роботи | 20-45 хв |
| Габарити (ШхГхВ) | 235х188х1250мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Ємність акумулятора | 2200 mAh мА/год |
| Комплектація | Пилосос, зарядка, інструкція |
| Потужність | 150 Вт |
| Потужність всмоктування | 7 кПа (110 Вт) |
| Об'єм бака | 0.5 л |
| Країна походження | Китай |
| Тип пилососа | Акумуляторний |
| Рівень шуму | 79 дБ дБ |
- Ціна: 5 818 ₴










