
Робот для миття вiкон GRW31SW білий Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 142697
9 136 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Робот для миття вiкон GRW31SW (білий, квадратний, 3 режими, 50 мл) Grunhelm
Робот для миття вiкон GRW31SW (білий, квадратний, 3 режими, 50 мл) — незамінний помічник у Вашій оселі, для миття вікон на зовнішній стороні, великій площі та в труднодоступних місцях.
Моделлю можна керувати за допомогою іфрачервоного пульта дистанційного керування.
Оснащений Li-on акумулятором 2600 мА * год, роботи якого вистачає до 120 хвилин. Потужність всмоктування 2200 Па.
Батерея аварійного живлення
Швидкість миття 4 хв/кв м
Характеристики
Вага
1.87 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Робот |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | 50 мл |
| Батарея для аварійного утримання пристрою | 500 мА·год, до 20 хв |
| Вага | 1.87 кг кг |
| Габаритний розмір | 216х216х70 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Кількість режимів | 3 |
| Комплектація | Очисна ганчірки |
| Контроль от падения | Електричний накопичувач ДБЖ/страховувальний трос |
| Потужність | 90 Вт |
| Напруга | 24 В 3,75 А |
| Номінальна напруга | 220-240 В В |
| Виявлення віконної рами | Авто |
| Швидкість очищення | 4 хв/1 кв м2 |
| Країна походження | Китай |
| Керування | Інфрачервоний пульт |
- Ціна: 9 136 ₴










