
Пилосос ручний циклон GCVC-2001 HB Grunhelm
- В наявності
- Код: 136905
2 109 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пилосос ручний циклон GCVC-2001 HB Grunhelm
GrunhelmGCVC-2001 HB -легкий та компактний пилосос вагою 2.4 кг. Має потужний двигун 600 Вт, що забезпечує силу всмоктування 17 кПа. Завдяки своїй конструкції та якісній системі фільтрації цей пилосос стане незамінним помічником у боротьбі з пилом та брудом у вашому будинку.
Характеристики
номінальна потужність
600 Вт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2.8 кг |
| Вага нетто | 2.4 кг |
| Тип прибирання | <a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy/pylesosy-suhe-prybyranya-grunhelm " class="ocf-attribute-link"><a href="https://budpostach.ua/category/pylesosy-herybranya'y" classsss "" |
| Габаритні розміри | 133х233х1110 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 290х150х490 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабелю | 7 м |
| Довжина телескопічної трубки | 740 мм |
| Комплектація | Пилосос, щітка для прибирання пилу, щітка для щілин, щітка квадратна, телескопічна трубка, інструкція |
| Потужність всмоктування | 17 кПа |
| Напруга | 220-240 В |
| Номінальна потужність | 600 Вт W |
| Об'єм бака | 0.8 л |
| Країна походження | Китай |
| Тип мотора | DC |
| Тип пилососа | Ручний |
| Рівень шуму | 80 дБ дБ |
| Колір | чорний/червоний |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 2 109 ₴









