
Forte TDR-10000VA Стабілізатор напруги
- Немає в наявності
- Код: 38204
13 882 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte TDR-10000VA Стабілізатор напруги Стабілізатор напруги FORTE випускає китайська компанія виробник. Модель стабілізатора TDR-10000VA - це надійне захисний пристрій для електроприладів і електрообладнання, яке працює при тривалому зниженні або підвищенні напруги в електромережі. Ця модель стабілізатора релейного типу. Виробник надає 1 рік гарантійного терміну. Стабілізатор має захист від: Перегрівання; Короткого замикання; Підвищеного напруги; Зниженого напруги; Перевантаження. Це однофазний прилад. Ступінь його захисту IP-20, пристрій не герметизирован. Після того як миттєво спрацює система захисту, прилад самостійно відновлює роботу. Час включення можна відрегулювати від 6 до 180 секунд. Це робить роботу апарату комфортною. Стабілізатор FORTE TDR-10000VA має такі габарити 41х22х25,6 см, а його вага 19,55 кг. Встановлюється він в горизонтальному положенні, установка для підлоги. Дуже зручний, так як його розміри дозволяють встановлювати і зберігати його в будь-якому зручному місці. Потужність цієї моделі стабілізатора становит 10 кВт. Коефіцієнт корисної дії (ККД) при роботі приладу становит 97%. Показники напруги стабілізатора: Мінімальна вхідна напруга 130В; Максимальна вхідна напруга 260 В. А вихідна напруга може бути тільки 220 В для комфортної роботи електротехніки. Високовольтна захист приладу від 250 В (+/- 5В). Стабілізатор FORTE має систему протидії залипання контактів, тобто, укомплектований срібними контактами. А також систему, яка контролює нагрів трансформатора. Має відмінну перевантажувальну здатність. Особливістю цього стабілізатора є можливість фільтрації мережевих перешкод без амплітудного спотворення. Охолоджується прилад повітряним способом, тобто пасивно. Індикація здійснюється за допомогою цифрового вольтметра. А також слід відзначити наявність світлодіодних індикаторів роботи і автоматичного отсекателя напруги в мережі. Стабілізатор напруги FORTE TDR-10000VA видає низький рівень шуму, що досить зручно при використанні його будинку.
Характеристики
Індикація
Цифровий вольтметр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість фаз | 1 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10.4 кг |
| Вага нетто | 9.2 кг |
| Вольтметр | Цифровий |
| Час затримки | 6/180 сек |
| Час регулювання | 5 - 7 мс |
| Вхідна напруга | 130-260В |
| Високовольтний захист | 250 В +/-5 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габарити (ШхГхВ) | 410х220х256 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від підвищеної/зниженої напруги | Да |
| Індикація | Цифровий вольтметр |
| Спотворення синусоїди | Немає |
| ККД | 97.0% |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Стабілізатор напруги — Інструкція з експлуатації — Гарантійний талон), 1, 1) |
| Коефіцієнт потужності | 0.97 % |
| Кріпити | Горизонтальне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 10000 ВА |
| Охолодження | Повітряне |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Країна походження | Китай |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Точність вихідної напруги | +/- 8 % |
| Штрих код | 6902255888881 |
- Ціна: 13 882 ₴






