
Forte TDR-500VA Стабілізатор напруги
- Немає в наявності
- Код: 38095
2 893 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte TDR-500VA Стабілізатор напруги Стабілізатор напруги FORTE TDR-500VA - довговічне, надійне і практичне пристрій, який дозволяє забезпечити безперебійне електропостачання побутових приладів в умовах заниженого або завищеного напруги мережі, а також при значних скачках електричного струму. Ергономічний дизайн, компактні габарити і невелика вага роблять дану модифікацію ефективним і корисним помічником в будинку, квартирі або на заміській ділянці. Здійснює експлуатаційно-технічні особливості Ця модель оснащується інноваційними системами захисту від перегрівів, а також коротких замикань і навіть незначних стрибків у мережі.
Максимальний рівень комфорту використання стабілізатора FORTE TDR-500VA забезпечується універсальним механізмом відновлення роботи при активізації одного з елементів захисту. Це дозволяє гарантовано підтримувати в мережі нормальний рівень напруги, що в свою чергу, надійно попереджає негативний вплив перепадів електроенергії на включені в мережу побутові прилади. При цьому стабілізатор напруги FORTE TDR-500VA в повній мірі відповідають вимогам, що пред'являються до обладнання подібного типу:
- Чи не спотворює форму напруги в допустимих амплітудах коливання; Призначається для цілодобової експлуатації;
- Швидко і ефективно бореться з істотними стрибками мережі; Моментально реагує на найменші зміни напруги;
- Надійно захищає побутові прилади від аварійних ситуацій і передчасного виходу з ладу.
Завдяки компактному виконанню приладу, його транспортування і зберігання не викликають будь-яких проблем. Установка, підключення і безпосередня експлуатація пристрою також не відрізняється складністю і може здійснюватися не професіоналом. Обов'язкова сертифікація та ліцензування, яким піддається стабілізатор напруги FORTE TDR-500VA, є надійною гарантією того, що прилад відповідає суворим міжнародним вимогам якості та безпеки. Дана модифікація зарекомендувала себе як довговічний, функціональний та ефективний прилад, що оптимально підходить для побутових цілей.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість фаз | 1 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 500 ВА |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Стабілізатор напруги — Інструкція з експлуатації — Гарантійний талон), 1, 1) |
| Клас захисту | IP20 |
| Гарантія | 1 рік |
| Коефіцієнт потужності | 0.97 % |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Штрих код | 6906036393830 |
| Габарити (ШхГхВ) | 233х110х152 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кріпити | Горизонтальне |
| Вага брутто | 2.3 кг |
| Вага нетто | 2.05 кг |
| Захист від перегрівання | Да |
| Охолодження | Повітряне |
| Індикація | Цифровий вольтметр |
| Вхідна напруга | 130-260В |
| Захист від перевантаження | Да |
| Час затримки | 6/180 сек |
| Точність вихідної напруги | +/- 8 % |
| Захист від підвищеної/зниженої напруги | Да |
| Час регулювання | 5 - 7 мс |
| Високовольтний захист | 250 В +/-5 |
| Спотворення синусоїди | Немає |
| ККД | 97.0% |
| Вольтметр | Цифровий |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Робоча частота | 50 Гц |
- Ціна: 2 893 ₴







