
Forte TDR-1000VA Стабілізатор напруги
- Немає в наявності
- Код: 22649
3 046 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte TDR-1000VA Стабілізатор напруги Стабілізатор напруги - це пристрій для підтримки вихідної напруги в певних значеннях, допустимих для роботи енергоспоживачів. Він необхідний в разі стрибків вхідної напруги в електричних мережах. До електроприймачів, яким потрібно забезпечити захист від кидків напруги, відносяться: побутова техніка, прилади, різне обладнання. Однофазний стабілізатор FORTE TDR-1000VA вирівнює напругу на виході при межах вхідного параметра від 130 до 260 Вольт. Потужність установки 1 кВА. Вона оснащена цифровим вольтметром для зручності спостереження за показаннями. Пристрій важить 3,65 кг і має підлогову установку. Вхідний роз'єм виконано у вигляді вилки (євро), а вихідні - двома розетками європейського стандарту. З переваг цієї моделі релейного типу можна виділити високу швидкість спрацьовування при стабілізації параметрів мережі. Може працювати на холоді. Робочі температури пристрою становлять: мінус 20 - плюс 40 градусів за Цельсієм. Стабілізатор напруги FORTE TDR-1000VA захищає від стрибків напруги, що забезпечує захист побутової техніки та іншого обладнання. Може використовуватися на роботі в офісі, вдома або на дачі. Це пристрій відноситься до швидкодіючим стабілізаторів релейного типу. Вхідний і вихідний струм буде однофазним змінним. Стабілізатор напруги FORTE TDR-1000VA оснащений наступними захистами: від перегріву; від стрибків напруги; від короткого замикання; від перевантаження. Стабілізатор має автоматичне відновлення роботи після спрацювання будь-якої з захистів. Такі пристрої оптимально використовувати при частих випадках стрибків напруги в електричній мережі. Також одним з важливих критеріїв установки є точність стабілізації напруги на виході приладу. Величина цієї характеристики в моделі FORTE TDR-3000VA становить 8%. Це відповідає вимогам ГОСТ про допустимих відхиленнях напруги живлення. Цією похибки досить для того, щоб електрогенератор забезпечив надійний захист побутової техніки і електроприладів.
Характеристики
Індикація
Цифровий вольтметр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість фаз | 1 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 3.72 кг |
| Вага нетто | 3.24 кг |
| Вольтметр | Цифровий |
| Час затримки | 6/180 сек |
| Час регулювання | 5 - 7 мс |
| Вхідна напруга | 130-260В |
| Високовольтний захист | 250 В +/-5 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габарити (ШхГхВ) | 255х125х171 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від підвищеної/зниженої напруги | Да |
| Індикація | Цифровий вольтметр |
| Спотворення синусоїди | Немає |
| ККД | 97.0% |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Стабілізатор напруги — Інструкція з експлуатації — Гарантійний талон), 1, 1) |
| Коефіцієнт потужності | 0.97 % |
| Кріпити | Горизонтальне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 1000 ВА |
| Охолодження | Повітряне |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Країна походження | Китай |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Точність вихідної напруги | +/- 8 % |
| Штрих код | 8022083698563 |
- Ціна: 3 046 ₴







