
Forte TDR-5000VA Стабілізатор напруги
- Немає в наявності
- Код: 22652
7 914 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Forte TDR-5000VA Стабілізатор напруги Стабілізатор напруги Forte TDR-5000VA - надійний побутової апарат, який забезпечує стабільне електроживлення обладнання в умовах тривалого за часом заниженого або завищеного напруги електромережі. Стабілізатор оснащений захистом від перегрівання, короткого замикання і стрибків напруги, а при спрацьовуванні одного із захистів миттєво і самостійно відновить роботу. Така функція робить стабілізатор Forte TDR-5000VA дуже практичним, а роботу з ним дуже комфортною. Розміри і вага апарата не складуть проблем з вибором місця для його установки або зберігання. Особливості: Термозахист, захист від короткого замикання, захист від зниженого / підвищеної напруги Низький рівень шуму Система протидії залипання контактів Система контролю нагріву трансформатора Чудова перевантажувальна здатність Фільтрація мережевих перешкод без спотворення амплітуди
Характеристики
Індикація
Цифровий вольтметр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість фаз | 1 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 9.2 кг |
| Вага нетто | 7.87 кг |
| Вольтметр | Цифровий |
| Час затримки | 6/180 сек |
| Час регулювання | 5 - 7 мс |
| Вхідна напруга | 130-260В |
| Високовольтний захист | 250 В +/-5 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габарити (ШхГхВ) | 352х220х256 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від підвищеної/зниженої напруги | Да |
| Індикація | Цифровий вольтметр |
| Спотворення синусоїди | Немає |
| ККД | 97.0% |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Стабілізатор напруги — Інструкція з експлуатації — Гарантійний талон), 1, 1) |
| Коефіцієнт потужності | 0.97 % |
| Кріпити | Горизонтальне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 5000 ВА |
| Охолодження | Повітряне |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Країна походження | Китай |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Точність вихідної напруги | +/- 8 % |
| Штрих код | 6908078956424 |
- Ціна: 7 914 ₴






