
Forte TVR-500VA Стабілізатор напруги
- Немає в наявності
- Код: 22648
2 297 ₴
Опис стабілізатора напруги Forte TVR-500VA
Стабілізатор напруги TVR-500VA — це побутовий прилад, який випускає китайська компанія-виробник FORTE. Він призначений для надійного захисту електричних приладів і різного устаткування від різкої зміни напруги в мережі. Ця модель, наприклад, відмінно підходить для підключення котла. Гарантійний термін цього приладу 1 рік. Стабілізатор цієї моделі захищає прилади різного призначення, тобто як побутового, так і промислового.
Він надає захист:
- Від перегріву;
- При короткому замиканні;
- Від зниженого або підвищеної напруги в мережі.
Якщо спрацював захист, то стабілізатор самостійно відновлює роботу приладу. Після того як апарат спрацював є час затримки, яке можна регулювати від 6 до 180 секунд. Має ступінь захисту IP-20, але при цьому він не герметизирован. Ця модель релейного типу. Стабілізатор FORTE TVR-500VA дуже зручний, так як має невеликі габарити - 200х150х132 мм, а вага становить 2,5 кг. І укомплектований металевим корпусом. Потужність приладу становит 500 ВА. А коефіцієнт корисної дії (ККД) досягає 97%. Показники напруги: мінімальне вхідна напруга 140В максимальна вхідна напруга стає характерною 260В. Вихідна напруга приладу тільки 220 В. Точність вхідної напруги цього стабілізатора становит близько 8% від 230 В. Вхідний, і вихідна напруга показують 2 аналогових вольтметра.
Стабілізатор напруги TVR-500VA - це однофазний прилад, який має 1 розетку із заземленням. За допомогою аналогового вольтметра відбувається індикація вихідної напруги. Високовольтна захист стабілізатора становит 250 В (+/- 5 В). До особливостей стабілізатора цієї моделі можна віднести наявність системи протидії залипання контактів (це срібні контакти), а також системи контролю його нагрівання. А також є: Світлодіодні індикатори роботи; Автоматичний відсікач напруги в мережі; Мережевий фільтр; Стрілочний вольтметр (аналоговий) вхідного і вихідного напруги. Установка стабілізатора TVR-500VA горизонтальна, його підключення здійснюється за допомогою мережевого шнура.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість фаз | 1 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.5 кг кг |
| Вольтметр | Аналоговий |
| Час затримки | 6/180 сек |
| Час регулювання | 5 - 7 мс |
| Вхідна напруга | 130-260В |
| Високовольтний захист | 250 В +/-5 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габарити (ШхГхВ) | 200х150х132 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від підвищеної/зниженої напруги | Да |
| Індикація | Аналоговий вольтметр |
| Спотворення синусоїди | Немає |
| ККД | 97.0% |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Стабілізатор напруги — Інструкція з експлуатації — Гарантійний талон), 1, 1) |
| Коефіцієнт потужності | 0.97 % |
| Кріпити | Горизонтальне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 500 ВА |
| Охолодження | Повітряне |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Країна походження | Китай |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Точність вихідної напруги | +/- 8 % |
| Штрих код | 6908065987455 |
- Ціна: 2 297 ₴







