
Інвертор Forte FPI-2024 2000 ВТ
- Немає в наявності
- Код: 130650
23 545 ₴
Опис Інвертор Forte FPI-2024 2000 ВТ
Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, який поєднує в собі функції інвертора та зарядного пристрою для акумулятора, щоб забезпечити безперебійне живлення, портативного розміру. Його повний РК-дисплей пропонує настроювані користувачем і легкодоступні кнопки, такі як зарядний струм акумулятора, пріоритет змінного/сонячного зарядного пристрою та прийнятну напругу на основі різних програм.
Переваги:
- Діапазон, що налаштовується, вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп'ютерів через налаштування Рк-дисплея
- Конфігурація струму загадки батареї на основі додатків через налаштування РК-дисплею
- Пріоритет змінного струму можна налаштувати за допомогою РК-дисплею
- Сумісний з напругою в мережі або потужністю генератора
- Автоматичний перезапуск під час відновлення струму
- Захист від перевантаження/перегріву/короткого замикання
- Розумний дизайн зарядного пристрою для оптимізації продуктивності акумулятора
- Функція холодного старту
- Чиста синусоїда
Робоча температура від 0°С до +50°С
Ступінь захисту ІР 20
Розміри (ШхВхГ) 356х272х135 мм
Режим інвертора:
Вихідна повна потужність 2000 ВА
Вихідна активна потужність 2000 Вт
Вхід постійного струму: 24 В постійного струму, 80 А
Вхід зміного струму: 230 В зміного струму 50/60 Гц 8.7А 1Ф
Режим зарядки від мережі:
Вхід постійного струму: 27 В постійного струму, 30/20А
Вхід зміного струму: 230 В зміного струму 50/60 Гц 13.4А 1Ф
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити (ШхГхВ) | 356x272x135 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перевантаження | Да |
| Клас захисту | IP20 |
| Пікова потужність | 3000 Вт |
| Постійний струм | 24 В |
| Робоча потужність | 2000 Вт |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Країна походження | Китай |
- Ціна: 23 545 ₴




