
Стабілізатор напруги MAX-1000VA Forte
- Немає в наявності
- Код: 42062
3 209 ₴
Опис стабілізатора напруги MAX-1000VA Forte
Стабілізатор напруги MAX-1000VA Forte — прилад, здатний захищати обладнання (телевізори, холодильники, комп'ютери) від стрибків напруги в мережі.
ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ: ПОТУЖНІСТЬ ТА ДІАПАЗОН регулювання напруги
ПОТУЖНІСТЬ (кількість приладів, які можна підключити) від 500 Вт до 10 000 Вт
ДІАПАЗОН РЕГУЛЮВАННЯ НАПРУГИ від 100 В до 280 В
РЕЛЕЙНІ СТАБІЛІЗАТОРІВ використовують при постійних стрибках напруги в мережі
- діапазон вхідної напруги 160-260В, один вольтметр, приваблива ціна
- діапазон вхідної напруги 140-280В, два вольтметри вхідної та вихідної напруги: аналогові вольтметри
- діапазон вхідної напруги 140-280В, два вольтметри вхідної та вихідної напруги: цифрові вольметри
- настінні стабілізатори, діапазон вхідної напруги 140-280В, два вольтметри вхідної та вихідної напруги: цифрові вольметри
- діапазон вхідної напруги 160-270В, цифровий вольметр (LED дисплей)
- діапазон вхідної напруги 140-260В, цифровий вольметр (LED дисплей), світлодіодний цифровий дисплей
Індикація вихідної напруги за допомогою аналогового вольтметра
Термозахист захист від короткого замикання, захист від зниженої та підвищеної напруги
Міцний металевий корпус
Система протидії залипання контактів
Система контролю нагріву трансформатора
Діапазон вхідної напруги 160-260 В
Один вольтметр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість фаз | 1 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2.97 кг |
| Вага нетто | 2.58 кг |
| Вольтметр | Аналоговий |
| Вхідна напруга | 160-260В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Габарити (ШхГхВ) | 350х220х245 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від підвищеної/зниженої напруги | Да |
| ККД | 97.0% |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | - Стабілізатор напруги FORTE MAX-1000VA — Інструкція російською мовою — Гарантійний талон |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 1000 ВА |
| Охолодження | Повітряне |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Країна походження | Китай |
| Тип стабілізації | Релейний |
- Ціна: 3 209 ₴





