
Інвертор PV 18-3224VPMІІ Must
- Немає в наявності
- Код: 140768
20 937 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор PV 18-3224VPMІІ Must
Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумулятора, забезпечуючи безперебійне живлення при портативних розмірах. Його великий РК-дисплей пропонує користувачеві легкоконфігуровані та легкодоступні кнопки для керування такими параметрами, як струм заряджання акумулятора, пріоритет зарядного пристрою від мережі змінного струму/сонячної батареї та допустима вхідна напруга, залежно від різних застосувань.
Особливості
- Інвертор чистої синусоїди
- Налаштування діапазону вхідної напруги для побутової техніки та персональних комп'ютерів за допомогою РК-дисплея Налаштування струму заряду акумулятора в залежності від застосування за допомогою РК-дисплея
- Налаштування пріоритету зарядного пристрою від мережі / сонячної батареї за допомогою РК-дисплея
- Сумісність з мережевою напругою або живленням від генератора
- Автоматичний перезапуск під час відновлення мережі
- Захист від перевантаження/ перегріву/короткого замикання
- Розумна конструкція зарядного пристрою для оптимізації продуктивності акумулятора
- Функція холодного запуску
- Це багатофункціональний інвертор/зарядний пристрій, що поєднує в собі функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою для акумулятора, забезпечуючи безперебійне живлення при портативних розмірах.
- Його великий РК-дисплей пропонує користувачеві легкоконфігуровані та легкодоступні кнопки для керування такими параметрами, як струм заряджання акумулятора, пріоритет зарядного пристрою від мережі змінного струму/сонячної батареї та допустима вхідна напруга, залежно від різних застосувань.
- Автономний режим
Характеристики
номінальна потужність
3200ВA / 3200Вт
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід постійного струму | 24 В, 60 А (макс) |
| Гарантія | 2 роки |
| Діапазон напруги MPPT | 30-128В постійного струму |
| Дисплей | Да |
| Додатково | Чиста синусоїда Час перемикання 10 мс |
| Кількість фаз | 1 |
| Максимальний зарядний пристрій | 120 А |
| Максимальна сонячна напруга | 160 В постійного струму |
| Номінальна потужність | 3200 ВА/3200 Вт W |
| Пікова потужність | 7000 Вт |
| Тип підтримуваних акумуляторів | LiFePO4, Li-ion, Lead-acid |
| Струм заряджання АС | 60 А |
| Частота | 50/60 Гц |
| Ефективність перетворення | 90-93% |
- Ціна: 20 937 ₴



