
Стабілізатор напруги Forte ACDR-10kVA
- Немає в наявності
- Код: 29811
11 908 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стабілізатор напруги Forte ACDR-10kVA Ця модель стабілізуючого пристрою необхідна для захисту різного побутового обладнання. Саме вона здатна врятувати працюючу електричну техніку від поломок в момент значних стрибків перенапруги. Спеціалізоване обладнання забезпечує зниження негативних наслідків, що виникають в результаті електричного замикання. Апарат, що знижує силу напруги в електричному ланцюзі, має велику затребуваність з огляду на наступні функціональних можливостей: здатність виробляти затримку активації електричних приладів після незапланованого відключення, що допомагає захистити техніку від перевантаження; додаткова термозахист, що нейтралізує руйнівний вплив зниженого або підвищеної напруги; максимальна перевантажувальна здатність і постійний контроль рівня нагріву трансформатора; надточне вимірювання показника вихідної напруги; фільтрація мережевих перешкод, яка відбувається без зміни робочих амплітуд. Стабілізатор не повинно викликати занепокоєння момент функціонування, він відрізняється невеликим показником шуму. Має компактні розміри і відносно невелику вагу. Відрізняється простотою у використанні і невибагливістю до умов зберігання.
Характеристики
Індикація
Цифровий вольтметр
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Forte |
| Кількість фаз | 1 |
| Захист та умови експлуатації | |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 14.1 кг |
| Вага нетто | 13.1 кг |
| Вольтметр | Цифровий |
| Час затримки | 6/180 сек |
| Час регулювання | 1 - 6 мс |
| Вхідна напруга | 140-260В |
| Високовольтний захист | 260 В +/- 5 |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Захист від високочастотних перешкод | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Захист від перевантаження | Да |
| Захист від підвищеної/зниженої напруги | Да |
| Індикація | Цифровий вольтметр |
| Спотворення синусоїди | Немає |
| ККД | 98.0% |
| Клас захисту | IP20 |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Стабілізатор напруги — Інструкція з експлуатації — Гарантійний талон), 1, 1) |
| Коефіцієнт потужності | 0.97 % |
| Кріпити | Вертикальне |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 10000 ВА |
| Охолодження | Повітряне |
| Робоча частота | 50 Гц |
| Країна походження | Китай |
| Тип стабілізації | Релейний |
| Точність вихідної напруги | +/- 8 % |
- Ціна: 11 908 ₴

