
Пральна машина GWB-W602-B Grunhelm
- В наявності
- Код: 128632
4 372 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пральна машина GWB-W602-B Grunhelm
Пральна машина GWB-W602-B Grunhelm - якісна напівавтоматична модель з верхнім завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником й істотно заощадить кількість води і електроенергії під час прання. Машинку можна використовувати без центрального водопостачання. Максимальна завантажувальна ємність - 6 кг білизни.
Машинка виконана з якісного морозостійкого ABS-пластика.
Два режими прання
Таймер прання
Таймер зливу води
Характеристики
Вага
9.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.5 кг кг |
| Вага з пачкою | 10.5 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом за ГОСТом | Клас I |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Матеріал корпусу | ABS пластик |
| Потужність прання | 300 Вт |
| Напруга | 220 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 430х405х765 мм |
| Розміри з пакованням (ШхГхВ) | 450х420х800 мм |
| Витрата води | 16000 л/год |
| Тип завантаження білизни | Верхний |
| Тип розміщення | Окремісна |
| Рівень шуму | 62 дБ дБ |
| Колір | Білий/блакитний |
| Частота | 50 Гц |
| Енергоспоживання | 115 кВт.ч/год |
- Ціна: 4 372 ₴

