
Пральна машина автомат GWS-F610D2WB-ST Grunhelm
- В наявності
- Код: 132308
14 339 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пральної машини Grunhelm GWS-F610D2WB-ST
Пральна машина GWS-F610D2WB-ST Grunhelm – якісна автоматична модель з фронтальним завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником і суттєво заощадить кількість води та електроенергії під час прання. Управління машинкою просте та інтуїтивно зрозуміле.
Номінальна споживана потужність прання (Вт) 200 Вт
Потужність віджиму (Вт) 500 Вт
Особливості:
- ремінний привід
- BLDC інверторний двигун
Характеристики
Автобалансування
Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автобалансування | Да |
| Вага брутто | 55 кг |
| Вага нетто | 52 кг |
| Габаритний розмір | 595x440x850 мм |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 657x490x885 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Тиск води | 0.03-1 МПа |
| Дисплей | LED |
| Захист перегрівання двигуна | Да |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Кількість обертів | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальний рівень шуму | 60 дБ |
| Матеріал корпусу | Сталь/Пластик |
| Потужність | 1650 Вт |
| Номінальна напруга | 220-240 В /50 Гц В |
| Відкладений старт | Да |
| Споживання води | 10560 л/год |
| Самоочищення | Немає |
| Стерилізація | Немає |
| Тип завантаження білизни | Фронтний |
| Функція Eco Time | Немає |
| Штрих код | 6990001323083 |
| Енергоспоживання | 94.6 Вт/рік |
- Ціна: 14 339 ₴




