
Пральна машина GWL-WS782B3 Grunhelm
- В наявності
- Код: 133468
8 624 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Пральна машина GWL-WS782B3 Grunhelm
Пральна машина GWL-WS782B3 Grunhelm - якісна напівавтоматична модель з верхнім завантаженням білизни. Вона стане Вашим незамінним помічником й істотно заощадить кількість води і електроенергії під час прання. Машинку можна використовувати без центрального водопостачання. Максимальна завантажувальна ємність - 7.8 кг білизни. Завантажувальна ємність для віджиму - 5.3 кг
Корпус машини виконаний з якісного пластика. Матеріал барабану - нержавійка
Характеристики
Вага брутто
20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 кг |
| Вага нетто | 18 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Клас захисту від протікання | PX4 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом за ГОСТом | Клас I |
| Максимальне завантаження білизни | 7.8 кг |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність викручування | 170 В |
| Потужність прання | 380 Вт |
| Напруга | 220 Вт |
| Розміри (ШхГхВ) | 710х420х880 мм |
| Розміри з пакованням (ШхГхВ) | 730х470х900 мм |
| Тип завантаження білизни | Верхний |
| Тип розміщення | Окремісна |
| Колір | Білий/сірий |
| Частота | 50 Гц |
| Штрих код | 6990001334683 |
- Ціна: 8 624 ₴







