
Пральна машина автомат GWS-FN610D1WB Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 132306
13 220 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис пральної машини автомат GWS-FN610D1WB
Автоматична пральна машина GRUNHELM GWS-FN610D1WB з фронтальним завантаженням на 6 кг керується за допомогою кнопок та механічного керування. Універсальний двигун із захистом від перегріву та ремінна передача забезпечать довговічність та надійність роботи пральної машини. Залежно від режиму змінюються обороти барабана за хвилину, він сотового типу з гребенем у вигляді хвилі. Виставити необхідну температуру і обороти відповідно до типу одягу просто - за допомогою електронного дисплея. Має 16 програм роботи для зручного використання для різних тканин.Люк у формі ілюмінатора чорного кольору виглядає стильно на білій машинці, корпус якої виконаний з емальованої сталі та пластику. У ній встановлені такі корисні функції як балансування під час прання, самостійне очищення, піноутворення, захист від переливу, запуск у призначений час, захист від втручання дітей. На лицьовій частині є індикатори блоку дверцят, старту та паузи. Бак розбірного типу виготовлений з нержавіючої сталі, за рахунок чого його термін служби досить високий.
Характеристики
Вага
6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автобалансування | Да |
| Барабан | Стільниковий |
| Швидке прання (за 15 хв) | Да |
| Вага | 6 кг кг |
| Вага брутто | 55 кг |
| Вага нетто | 52 кг |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 657x490x885 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Гребінь | Хвилястий |
| Тиск води | 0.03-1 МПа |
| Дисплей | LED |
| Захист від дітей | Да |
| Захист перегрівання двигуна | Да |
| Індикатор блокування дверцят | Да |
| Індикатор старт/пауза | Да |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Клас захисту від протікання | IPX4 |
| Клас енергоефективності | A++ |
| Кількість програм | 16 |
| Конструкція бака | Розбірний |
| Люк | Ілюмінатор |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Максимальна швидкість | 1200 об./хв |
| Матеріал корпусу | Сталь/Пластик |
| Відкладений старт | Да |
| Розміри (ШхГхВ) | 595x440x850 мм |
| Регулювання температури | Да |
| Самоочищення | Да |
| Тип двигуна | Універсальний |
| Тип завантаження білизни | Фронтний |
| Тип передавання | Ремінна |
| Тип керування | Кнопкове/Механічне |
| Рівень шуму | 74 дЦб дБ |
| Функція Eco Time | Немає |
| Колір люка | Чорний |
- Ціна: 13 220 ₴




