
Телевізор 43" FHD TV AOSP Android 12 T2S2 - 43GHF-750AV GH
- В наявності
- Код: 134426
11 868 ₴
Телевізор 43" FHD TV AOSP Android 12 T2S2 - 43GHF-750AV 1+ 8G Voice RC Frameless, Brown Box GH
Підсвічування матриці Direct LED
Яскравість - забудьте про тьмяні картинки D-LED підсвічування забезпечує неймовірну яскравість і чіткість навіть у темних сценах. Завдяки D-LED підсвічуванню, будь-яка деталь на екрані виглядає дуже правильно, а контрастність зображення просто вражає.
Потужність на максимумі
Процесор Cortex-A53 у телевізорах забезпечує миттєву та безперебійну роботу всіх функцій, щоб ви могли насолоджуватися переглядом. Завдяки чотирьом ядрам Cortex-A53, ваш пристрій працюватиме швидко і плавно, забезпечуючи високу ефективність для будь-яких завдань.
Android 12
Доставляє в телевізор найсучасніші можливості, покращені налаштування та розширені функції для комфортного перегляду. Завдяки Android 12 телевізор працює швидше і плавніше, дозволяючи вам насолодитися улюбленим контентом без затримок та переривань.
Бездротові можливості
Завдяки бездротовим технологіям, таким як Bluetooth та Wi-Fi, ви зможете зручно підключати та керувати різними пристроями без зайвих проводів. Легке підключення до різних пристроїв дозволяє вашому телевізору стати справжнім центром розваг, поєднуючи всі ваші технології в одному місці.
Стильний дизайн
Завдяки елегантному та сучасному дизайну телевізор додає нотку сучасності вашому будиночку, гармонійно поєднуючи функціональність та естетику. Тонкі рамки та продумані деталі підкреслюють стильний вигляд телевізора.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GH |
| Країна виробник | Китай |
| Тип телевізора | LED |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Android TV | OS Android 12 |
| Smart TV | Да |
| WiFi | Да |
| Вага брутто | 7.5 кг |
| Вага нетто | 5.9 кг |
| Відео | Формат: AVS*、AVS+*、H264*、H265*、MPEG-1、MPEG-2*、MPEG-4*, MPEG-4、VC1* VP6, VP8, VP9, MJPEG |
| Габарити в пакованні (ШхГхВ) | 1012х100х610 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Діагональ | 43 дюйми |
| Контраст | Статичний 4000:1 |
| Кріпити | Кронштейн 200х200 мм. |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Наявність пульта | Да |
| Напруга | ~220-240 В |
| Обсяг внутрішньої пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 1 GB |
| Процесор | СPU Cortex-A53*4 |
| Розміри | 954х605х207/954х555х72 мм |
| Роздільна здатність | 1920х1080 |
| Роз'єми | RF x2, Rj45 x1, COAX x1, HDMI x2, AV x1, Вихідні навушники х1, USB x2 |
| Кут огляду | 170° |
| Формат | Звуки: AAC*, AC3, ADPCM, APE, DTS*、DTS HD*、EAC3、FLAC、MID、MPEG、PCM, Vorbis Зображення: png, jpeg, bmp, gif |
| Частота | 50/60Гц |
| Штрих код | 6990001344262 |
| Енергоспоживання | в раб. режимі: 74 Вт у режимі очікування: 0.5 Вт |
| Яскравість | 200 кд/м кв |
- Ціна: 11 868 ₴










