
Смарт ТБ Приставка GX-88 PRO 13 Grunhelm
- В наявності
- Код: 132281
2 191 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Смарт ТБ Приставка GX-88 PRO 13 Grunhelm
Смарт ТБ Приставка GX-88 PRO 13 Grunhelm - високопродуктивний пристрій з 4-ядерним процесором Rockship Rk3528. За допомогою цієї моделі ви зможете переглядати потокові відео у високій роздільній здатності.
У моделі встановлена операційна система Android 13. Приставкою зручно управляти за допомогою бездротової клавіатури, мишки або Air Mouse. За допомогою приставки у Вас є доступ до більш 1 млн ігри та програми в каталозі Google Play.
Особливості:
- TV-вихід HDMI, AV
- Підкл. USB flash/жорсткого диску
- Відеокарта Mali 450 Mp2
- Підтримка 3D відео формату
- Інтернет LAN-10/100Mbps стандарт RJ-45
Характеристики
Аудіо
MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/DDP/HD/FLAC/APE
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Лінійки | Android |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аудіо | MP3/WMA/AAC/WAV/OGG/DDP/HD/FLAC/APE |
| Вага брутто | 0.308 кг |
| Вага нетто | 0.100 кг |
| Відео | AVI/TS/VOB/MKV/MOV/ISO/WMV/ASF/FLV/DAT/MPG/MPEG |
| Вбудована пам'ять | 32Гб |
| Вхідна напруга | 5 Вт |
| Додаткова пам'ять | micro SD до 64 ГБ |
| Кількість ядер | 4 ядра 2.0 ГГц |
| Напруга/частота | 100 -230 Вт / 50-60 Гц |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Операційна система | Android 13 |
| Програми та ігри | Більше 1 млн. безплатних ігор і застосунків у каталозі Google Play |
| Процесор | Rockship Rk3528 |
| Розміри | 107х107х21 мм |
| Роздільна здатність відео HD | 1080P (Full HD), 8K |
| Роз'єми | DC, SPDIF, LAN, MICRO SD, USB 3.0, USB 2.0 |
| Мережа WI-FI | 2.4/5 Гц дводіапазонна. 802.11 b/g/n |
| Країна походження | Китай |
| Керування | Бездрот. клавіатури, мишки, Air Mouse |
- Ціна: 2 191 ₴




