
Зволожувач повітря - GHF-20LED GRUNHELM
- Немає в наявності
- Код: 115340
1 375 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Зволожувач повітря - GHF-20LED GRUNHELM Зволожувач повітря - GHF-20LED GRUNHELM - ультразвуковий зволожувач дозволить підтримувати здорову атмосферу та затишок у вашому будинку. Виконаний у компактному корпусі розмірами 165×165×290 мм, він не займе багато місця в приміщенні і при цьому буде ефективний на площі до 35 м2. У компактному корпусі зволожувача встановлений місткий 2 л резервуар для води, якого вистачить для кількох повноцінних процедур зволоження повітря. Управляти зволожувачем легко за допомогою дисплея LED. Має таймер на 1,2,4,8 години. Оснащений функцією автоматичного відключення, GRUNHELM надійно захищений від перегріву у разі критичного зниження води у резервуарі.
Характеристики
Вага
0.74 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Зволожувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення без води | Да |
| Вага | 0.74 кг кг |
| Час безперервної роботи | до 10 годин |
| Габарити (ШхГхВ) | 165x165x290 мм |
| Датчик рівня води | Да |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для води | 2 л |
| Площа зволоження | 35 кв.м |
| Регулювання зволоження | LED дисплей |
| Країна походження | Китай |
| Рівень шуму | 35 Дб дБ |
| Штрих код | 6902025019262 |
- Ціна: 1 375 ₴






