
Зволожувач повітря - GHF-40S GRUNHELM
- Немає в наявності
- Код: 115341
1 226 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Зволожувач повітря - GHF-40S GRUNHELM Зволожувач повітря - GHF-40S GRUNHELM - лише одна сенсорна клавіша керує всіма функціями приладу, а верхня затока води забезпечує швидке та просте обслуговування. Має 3 рівні зволоження. Створити неповторну атмосферу в будинку можна з режимом ароматизації повітря: лише кілька крапель ефірної олії та в будинку панує гармонія та затишок. У зволожувачі встановлений фільтр попереднього очищення, який утримує великі частинки пилу та бруду, не допускаючи їх потрапляння на внутрішні частини зволожувача. Це забезпечує захист приладу від поломок та продовжує термін його служби.
Характеристики
Вага
0.94 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Зволожувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення без води | Да |
| Вага | 0.94 кг кг |
| Час безперервної роботи | до 20 годин |
| Габарити (ШхГхВ) | 270х270х250 мм |
| Датчик рівня води | Да |
| Використання ароматичних засобів | Да |
| Потужність | 25 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Площа зволоження | 35 кв.м |
| Регулювання зволоження | Сенсорна кнопка |
| Країна походження | Китай |
| Рівень шуму | 35 Дб дБ |
| Штрих код | 6902024028265 |
- Ціна: 1 226 ₴






