
Зволожувач повітря - GHF-30M Grunhelm
- В наявності
- Код: 142690
1 560 ₴
Опис Зволожувач повітря - GHF-30M (30 м кв, 3л, 280 мл/г) GRUNHELM
Зволожувач повітря - GHF-30M (30 м кв, 3л, 280 мл/г) GRUNHELM - ультразвуковий зволожувач дозволить підтримувати здорову атмосферу та затишок у вашому будинку. Виконаний у компактному корпусі розмірами 198×198×272 мм, він не займе багато місця в приміщенні і при цьому буде ефективний на площі до 30 м2. У компактному корпусі зволожувача встановлений місткий 3 л резервуар для води, якого вистачить для кількох повноцінних процедур зволоження повітря. Керувати зволожувачем легко за допомогою тач панелі. Оснащений функцією автоматичного відключення, надійно захищений від перегріву у разі критичного зниження води у резервуарі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Зволожувач |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовимкнення без води | Да |
| Вага | 1.5 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 198x198x275 мм |
| Датчик рівня води | Да |
| Потужність | 24 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм резервуара для води | 3 л |
| Особливості | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(верхнє заповнення водою —декоративна підсвітка), 1, 1) |
| Площа зволоження | 30 кв.м |
| Регулювання зволоження | LED дисплей |
| Країна походження | Китай |
| Рівень шуму | 38 Дб дБ |
- Ціна: 1 560 ₴



