
Рівень спиртовий 26062 PROFI магнітний 1500 мм Heavy Duty профіль 1.9мм HAISSER
- В наявності
- Код: 87456
1 631 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рівень спиртовий 26062 PROFI магнітний 1500 мм Heavy Duty профіль 1.9мм HAISSER - якісний і точний вимірювальний інструмент, який володіє посиленим магнітом для кріплення до будь-якої металевої поверхні як в горизонтальному, так і в горизонтальному. Профіль виконаний із міцного алюмінію товщиною 1.9 мм. Інструмент зручно лежить в руці завдяки спеціальному матеріалу, а ручки повторюють форму руки, зручно в неї лягають. На корпусі є спеціальні пластикові наконечники для захисту під час падіння.
Особливості:
Посилений корпус.
Амортизаційні гумові протиударні вставки та заглушки.
Дві ручки.
Подвійне фрезерування.
Посилений магніт точності.
Продуманий та ергономічний дизайн.
Особливості:
Посилений корпус.
Амортизаційні гумові протиударні вставки та заглушки.
Дві ручки.
Подвійне фрезерування.
Посилений магніт точності.
Продуманий та ергономічний дизайн.
Характеристики
Ширина
1.9 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина | 1500 мм |
| Одиниця вимірювань | см, мм |
| Кількість капсул рівня | 45°, 90°, 180° |
| Кількість отворів для захоплення | 2 |
| Матеріал виготовлення | Алюминий/резина |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Рівень спиртової |
| Точність вимірювання | Class I — точність вимірювання <, 0.5 мм/м |
| Фіксація | магніт |
| Ширина | 1.9 мм |
| Штрих код | 6194466874560 |
- Ціна: 1 631 ₴

