
Рівень спиртовий Сталь PROFI магнітний 1000 мм 26037 профіль 1.8 мм
- В наявності
- Код: 70538
830 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рівень спиртовий Сталь PROFI 26037 - надійний і точний вимірювальний інструмент, з трьома прозорими вимірювальними капсулами на 45 °, 90 ° і 180 °. Виріб оснащений протиударними наконечниками та зручними рукоятками для захоплення. Має магнітне кріплення і міцну алюмінієву раму.
Особливості:
Особливості:
Амортизаційні гумові протиударні вставки та заглушки
2 рукоятки
Подвійне фрезерування
Посилений магніт точності
Точність вимірювання Class I
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина | 1000 мм |
| Одиниця вимірювань | см, мм |
| Кількість капсул рівня | 3 (45°, 90°, 180°) |
| Матеріал виготовлення | Алюминий/резина |
| Країна походження | Китай |
| Тип інструмента | Рівень спиртової |
| Точність вимірювання | <, 0.5мм/м |
| Ширина | 1,8 мм |
| Штрих код | 6914466260370 |
- Ціна: 830 ₴

