
Відпарювальна станція 1600 Вт Grunhelm GS620
- В наявності
- Код: 126863
2 531 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Відпарювальна станція 1600 Вт Grunhelm GS620
Відпарювальна станція скадаеться з відпарювача та вішалки. Ця побутова техніка користується успіхом у побуті, так як не тільки ефективно і швидко розгладжує будь-які складочки в самих важкодоступних місцях і на різних тканинах, але і відмінно дезінфікує одяг, штори, постільна білизна і т.п. Працює він за тим же принципом що і хімчистка, тим самим зможе істотно заощадити сімейний бюджет.
Характеристики
Вага
4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Відпарювач |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабелю | 1.9 м |
| Додатково | Витрата пари: 38 г/хв |
| Комплектація | Відпарювач: 1 шт. Паровий шланг завдовжки 1,5 м: 1 шт. Щітка для одягу + затискач для штанів: 1 шт. Складаний вішак із кліпсами: 1 шт. Захисна рукавиця: 1 шт. Регульована металева стійка (тримач): 1 шт. Посібник з експлуатації: 1 шт. |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 2700 мл |
| Розмір | 310х230х1520 мм |
| Розмір паковання | 496х294х298 мм |
| Країна походження | Китай |
| Функції | Автоматичне подавання води Захист від перегрівання |
- Ціна: 2 531 ₴







