
Відпарювальна станція Grunhelm GS670
- В наявності
- Код: 130788
3 170 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Відпарювальна станція Grunhelm GS670
Відпарювальна станція скадаеться з відпарювача та вішалки. Ця побутова техніка користується успіхом у побуті, так як не тільки ефективно і швидко розгладжує будь-які складочки в самих важкодоступних місцях і на різних тканинах, але і відмінно дезінфікує одяг, штори, постільна білизна і т.п. Працює він за тим же принципом що і хімчистка, тим самим зможе істотно заощадити сімейний бюджет.
Характеристики
Вага
5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Відпарювач |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Довжина кабелю | 1.9 м |
| Додатково | Витрата пари: 38 г/хв |
| Комплектація | Відпарювач: 1 шт. Прасувальна дошка: 1 шт. Паровий шланг завдовжки 1,5 м: 1 шт. Щітка для одягу + затискач для штанів: 1 шт. Гачок для вішака: 1 шт. Захисна рукавиця: 1 шт. Регульовані металеві стійки (тримачі): 2 шт. Посібник з експлуатації: 1 шт. |
| Матеріал | ABS пластик |
| Потужність | 1600 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 1350 мл |
| Розмір | 310х230х1520 мм |
| Розмір паковання | 498х435х340 мм |
| Країна походження | Китай |
| Функції | Автоматичне подавання води Захист від перегрівання |
- Ціна: 3 170 ₴




