
Праска EI9501С Grunhelm
- В наявності
- Код: 128668
1 627 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Праска EI9501С Grunhelm
Праска EI9501С Grunhelm - сучасне і потужне пристрій, в якому присутні всі необхідні для якісної прасування функції. Ви можете розгладжувати тканини в в режимі сухого прасування або поєднавши її з функціями парового удару і розбризкування. Вертикальне відпарювання стане незамінним при прасування штор, а також одягу висить на вішалці. У прасці використана надійна керамічна підошва, яка сприяє легкому та ефективному ковзанню по будь-яким типам тканини. Висока потужність, забезпечує швидкий, а також рівномірний нагрів підошви і постійно високий рівень пара.
Функції:
Сухе прасування/з паром
Розпилення води
Відпарювання
Функція паровий удар
Вертикальне відпарювання
Функція самоочищення
Автовимкнення
Антикапля
Реголювання подачі пару
Характеристики
Вага
1.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Праска |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.5 кг кг |
| Гарантія | 1 року |
| Довжина кабелю | 2.5 м |
| Комплектація | = ARRAY_CONSTRAIN(ARRAYFORMULA(- Праска — Інструкція щодо застосування — Гарантійний талон), 1, 1) |
| Потужність | 2500 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм резервуара для води | 450 мл |
| Розмір паковання | 330х134х165 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип підошви | Керамічна |
| Частота | 50/60 Гц |
- Ціна: 1 627 ₴







