
Фен для сушки волосся дорожній Grunhelm GHD-508
- Немає в наявності
- Код: 94185
577 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Фен для сушки волосся дорожній Grunhelm GHD-508
Дорожня модель фена зі складною ручкою. Два режиму сушки - слабший режим для дбайливого сушіння і більш інтенсивний режим для швидкого сушіння. Колір моделі - рожевий + чорний.
Характеристики
Вага
0.37 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Фен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 115х75х175 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурного режиму | 2 |
| Потужність | 1400 Вт |
| Напруга/частота | 220 - 240 В ~ 50/60 Гц |
| Петля для підвішування | Да |
| Країна походження | Китай |
| Колір | Чорний/рожевий |
| Штрих код | 6902020005086 |
- Ціна: 577 ₴

