
Фен для сушки волосся дорожній Grunhelm GHD-519
- Немає в наявності
- Код: 94174
501 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Фен для сушки волосся дорожній Grunhelm GHD-519
Дорожня модель фена. Два режиму сушки - слабший режим для дбайливого сушіння і більш інтенсивний режим для швидкого сушіння. Колір моделі - фіолетовий + чорний.
Характеристики
Вага
0.4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Фен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.4 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 120х75х200 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурного режиму | 2 |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга/частота | 220 - 240 В ~ 50/60 Гц |
| Петля для підвішування | Да |
| Країна походження | Китай |
| Функції | Холодне повітря |
| Колір | Чорний/фіолетовий |
| Штрих код | 6902020005192 |
- Ціна: 501 ₴

