
Фен для сушки волосся Grunhelm GHD-532
- Немає в наявності
- Код: 94186
677 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Фен для сушки волосся Grunhelm GHD-532
Дорожня, більш потужна модель фена зі складною ручкою. Два режиму сушки -більш слабкий режим для дбайливого сушіння і більш інтенсивний режим для швидкого сушіння. Є функція «Холодне повітря». Колір моделі - чорний з елементами синього кольору і прозорим чорним концентратором.
Характеристики
Вага
0.37 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип | Фен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.37 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 125х90х205 мм |
| Гарантія | 2 роки |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурного режиму | 2 |
| Потужність | 1800 Вт |
| Напруга/частота | 220-240В ~ 50/60 Гц |
| Петля для підвішування | Да |
| Країна походження | Китай |
| Колір | Чорний з елементами синього кольору та прозорим чорним концентратором |
| Штрих код | 6902020005321 |
- Ціна: 677 ₴

