
Провідна машинка для стрижки GHC920 Grunhelm
- Немає в наявності
- Код: 96278
514 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Провідна машинка для стрижки GHC920 Grunhelm Дротове машинка для стрижки GHC920 Grunhelm - зручна модель з максимальною потужністю 15 Вт. Працює від мережі. Для ефективної стрижки в комплекті йдуть 4 насадки, за допомогою яких можна регулювати довжину від 3 до 12 мм. Ножі виконані з якісної нержавіючої сталі.
Характеристики
Вага
0.415 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.415 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 279х65х100 мм(в упаковке) |
| Гарантія | 2 роки |
| Комплектація | Машинка для стриження волосся4 насадки Щіточка для чищення насадок Олія для ножів ІнструкціяГарантійний талонОригінальне паковання |
| Материал лезвий/ножа | Неіржавка сталь |
| Напруга/частота | 220-240В ~ 50/60 Гц |
| Насадки | 4 насадки |
| Живлення | Мережа |
| Регулювання довжини | 3/6/9/12 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Машинка для стриження |
| Штрих код | 6902019009200 |
- Ціна: 514 ₴






