
Фен Grunhelm GHD-538АС
- Немає в наявності
- Код: 116784
1 172 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис фена Grunhelm GHD-538АС
Grunhelm GHD-538АС допоможе Вам при укладанні волосся. Потужність приладу становить 2200 Вт, а робоча температура має 3 режими.
Характеристики
Вага
0.566 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фен |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.566 кг кг |
| Кількість режимів | 2 |
| Потужність | 2200 Вт |
| Подавання холодного повітря | Да |
| Розміри (ШхГхВ) | 98х280х245 мм |
- Ціна: 1 172 ₴






