
Щипці для волосся Grunhelm GHS-733B
- В наявності
- Код: 116798
669 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис щипців для волосся Grunhelm GHS-733B
Grunhelm GHS-733B — чудовий аксесуар, що забезпечує ефективне випрямлення волосся. Працюючи від мережі 220 В, модель оснащена нагрівальним елементом потужністю 33 Вт. Завдяки цьому праска практично миттєво нагрівається, маючи максимальну температуру роботи 220 градусів.
У приладі встановлені робочі пластини, виготовлені з кераміки. Це забезпечує максимально якісну роботу без ушкодження волосся. Праска для волосся Grunhelm GHS-733B має мережевий шнур довжиною 1,8 м, який може обертатися на 360 градусів. Це дозволяє комфортно експлуатувати прилад, не сковуючи руху.
Характеристики
Вага
0.32 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32 кг кг |
| Довжина кабелю | 1.8 м |
| Максимальна температура | 220 °C °С |
| Потужність | 33 Вт |
| Покриття пластин | Кераміка |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 669 ₴






