
Акумуляторна вакуумна присоска для плитки алюм 150X230 мм 150 кг 6109 Shijing
- В наявності
- Код: 143586
4 976 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Акумуляторна вакуумна присоска для плитки алюм 150X230 мм 150 кг 6109 Shijing
Акумуляторна вакуумна присоска Shijing 6109 c цифровим дисплеєм + змінна гума + кейс
Електрична вакуумна присоска Shijing 6109 призначена для перенесення плитки, скла, металу, керамограніту та інших матеріалів. Автоматичне поповнення повітря та цифровий дисплей роблять її зручним та ефективним інструментом для роботи.
Переваги:
- Швидке зняття – кнопка швидкого відпускання повітря підвищення швидкості роботи.
- Висока вантажопідйомність витримує до 150 кг.
- Автоматичне підтримання вакууму - розумна система підкачування запобігає втраті фіксації.
- Компактність – потужне всмоктування за невеликих розмірів пристрою.
- Швидка зарядка - інтерфейс Type-C, ємність акумулятора 2000 мАг.
- Ще одна важлива перевага Shijing – можливість заміни гумової підошви! Продовження терміну служби: при зношуванні гуми її можна замінити, не змінюючи саму присоску.
- Також в комплекті йде додаткова змінна гума.
Технічні характеристики:
Заряджання: Type-C (швидка зарядка)
Матеріал: NBR (нітрильний каучук)
Характеристики
Вага
2.24 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shijing |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.24 кг кг |
| Час до повного заряду | 2 часа |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Вантажопідйомність | 150 кг |
| Дисплей | Цифровий |
| Ємність акумулятора | 2000 мА·год мА/год |
| Комплектація | вакуумна присосока Shijing, гумове кільце-прокладка, кабель живлення USB-type C, пластиковий кейс. |
| Матеріал | Нітрильний каучук |
| Призначення | Перенос і утримання плитки, керамограніту, скла, пластику, металу |
| Напруга | 3.7 В |
| Розмір | 150X230 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Присосок вакуумний |
- Ціна: 4 976 ₴




