
Haisser Диск пильний по дереву 185х20 36 зуб.
- В наявності
- Код: 22484
353 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Haisser Диск пильний по дереву 185х20 36 зуб. Диск пильний по дереву 185х20 36 зуб Haisser - призначений для поздовжніх та поперечних точних пропилів у м'якій та твердій деревині, необроблених ДСП, обшивальних дошках та фанері. Нахил зубів, що чергується, забезпечує бездоганно чіткий і чистий поздовжній і поперечний різ. Завдяки компенсаційним прорізам диск здатний витримати високі обороти та підвищене температурне навантаження без жолоблення його поверхні та з мінімальними коливаннями, що у свою чергу зменшує навантаження на сам інструмент.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 36 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 185 мм мм |
| Матеріал | Дерево |
| Перехідні кільця | 16 мм |
| Посадка | 20 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип диска | Відрізний |
| Штрих код | 6924466042906 |
- Ціна: 353 ₴

