
Haisser Диск пильний по дереву 300х32 48 зуб
- В наявності
- Код: 16476
1 121 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Haisser Диск пильний по дереву 300х32 48 зуб Диск пильний по дереву 300х32 48 зуб Haisser - призначений для поздовжніх і поперечних точного різання в м'якій і твердій деревині, необроблених ДСП, обшивальних дошках і фанері. Чергується нахил зубів забезпечує бездоганно чіткий і чистий поздовжній і поперечний різ. Завдяки компенсаційним прорізах диск здатний витримати високі обороти і підвищену температурне навантаження без викривлення його поверхні і з мінімальними коливаннями, що в свою чергу зменшує навантаження на сам інструмент.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 48 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 300 мм мм |
| Матеріал | Дерево |
| Перехідні кільця | 16, 20, 25.4, 30 мм |
| Посадка | 32 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип диска | Відрізний |
| Штрих код | 6924466003099 |
- Ціна: 1 121 ₴

