
Haisser Диск пильний по ламінату 185х20 54 зуб
- Немає в наявності
- Код: 22488
614 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Haisser Диск пильний по ламінату 185х20 54 зуб Диск пильний по ламінату 185х20 54 зуб Haisser - призначений для поздовжніх і поперечних точного різання ламінату, так само м'якої і твердої деревини, ДСП. Виготовлений із сталі з твердосплавної напайкою.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 185 мм мм |
| Матеріал | Ламинат |
| Перехідні кільця | 16 мм |
| Посадка | 20 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 2 мм мм |
| Штрих код | 6924466051625 |
- Ціна: 614 ₴

