
Haisser Диск пильний по ламінату 190х30 54 зуб
- В наявності
- Код: 16485
508 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Haisser Диск пильний по ламінату 190х30 54 зуб Диск пильний по ламінату 190х30 54 зуб Haisser - призначений для поздовжніх і поперечних точного різання ламінату, так само м'якої і твердої деревини, ДСП. Виготовлений із сталі з твердосплавної напайкою.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 54 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 190 мм мм |
| Матеріал | Ламинат |
| Перехідні кільця | 16, 20, 25.4 мм |
| Посадка | 30 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 2 мм мм |
| Штрих код | 6924466001583 |
- Ціна: 508 ₴

