
Haisser Диск пильний по дереву 160х16 / 20 24 зуб
- Немає в наявності
- Код: 16483
232 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Haisser Диск пильний по дереву 160х16 / 20 24 зуб Диск пильний по дереву 160х16 / 20 24 зуб Haisser - призначений для поздовжніх і поперечних точного різання в м'якій і твердій деревині, необроблених ДСП, обшивальних дошках і фанері. Чергується нахил зубів забезпечує бездоганно чіткий і чистий поздовжній і поперечний різ. Завдяки компенсаційним прорізах диск здатний витримати високі обороти і підвищену температурне навантаження без викривлення його поверхні і з мінімальними коливаннями, що в свою чергу зменшує навантаження на сам інструмент.
Характеристики
Виробник
Haisser
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | HAISSER |
| Кількість зубів | 24 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 160 мм мм |
| Матеріал | Дерево |
| Перехідні кільця | 16 мм |
| Посадка | 16/20 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 2 мм мм |
| Штрих код | 6924466001521 |
- Ціна: 232 ₴

