
Werk 160х20 мм Диск пильний
- Немає в наявності
- Код: 36099
228 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Werk 160х20 мм Диск пильний Пильні диски з твердосплавної напайкою призначені для точних і якісного різання м'якої та твердої деревини, фанери, деревини з покриттям, панелей.
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Кількість зубів | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 160 мм мм |
| Матеріал | Дерево |
| Перехідні кільця | 16 мм |
| Посадка | 20 мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип диска | Відрізний |
| Штрих код | 6914466109082 |
- Ціна: 228 ₴

