
WERK Диск алмазний по бетону Segment - 230x7x22.23мм
- В наявності
- Код: 69380
456 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики WERK Диск алмазний по бетону Segment - 230x7x22.23мм Виробник Werk Країна походження Китай Тип диска Відрізний Діаметр диска 230 мм Посадка 22.23мм Товщина диска 7мм Зернистість 30 Штрих код:6914466110026
Характеристики
Виробник
Werk
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Werk |
| Зернистість | 30 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 230 мм мм |
| Посадка | 22.23мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 7 мм мм |
| Штрих код | 6914466110026 |
- Ціна: 456 ₴

