
Диск алмазний по бетону Segment - 125x7.5x22.23мм Gerrard 4282611
- В наявності
- Код: 128608
109 ₴
+380 (97) 508-79-87
МенеджерОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск алмазний по бетону Segment - Gerrard 4282611
Застосовуються для різання бетону, цегли, тротуарної плитки, граніту і мармуру
Характеристики
максимальна швидкість
80 м/с
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gerrard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 125 мм мм |
| Кількість обертів | 12200 об./хв |
| Максимальна швидкість | 80 м/с |
| Посадка | 22.23мм |
| Країна походження | Китай |
| Тип диска | Відрізний |
| Толщина диска | 7.5 мм мм |
- Ціна: 109 ₴


